Promocja książki prof. Aleksandra Kołodziejczyka i dr hab. Aleksandry Kołodziejczyk „Substancje groźne, niebezpieczne i pożyteczne - tom 2. Związki organiczne”

23 kwietnia 2024 roku Biblioteka Politechniki Gdańskiej pod patronatem prof. Krzysztofa Wildego, rektora PG, organizuje spotkanie poświęcone książce „Substancje groźne, niebezpieczne i pożyteczne - tom 2. Związki organiczne” autorstwa prof. Aleksandra Kołodziejczyka i dr hab. Aleksandry Kołodziejczyk.

Podczas spotkania, któremu towarzyszyć będzie recital fortepianowy oraz występ chóru Akademickiego PG, współautorka dr hab. Aleksandra Kołodziejczyk oraz osoby z najbliższego otoczenia naukowego prof. Aleksandra Kołodziejczyka odczytają fragmenty publikacji w Auli Gmachu Głównego PG.

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16:00 (wstęp wolny)

prof. Aleksander Kołodziejczyk – rektor PG w latach 1996-2002, wieloletni uznany pracownik Wydziału Chemicznego PG;

dr hab. Aleksandra Kołodziejczyk, prof. UG – wieloletni ceniony pracownik Katedry Chemii Biomedycznej, Wydziału Chemii UG.

Załącznik Rozmiar
Plakat 134.57 KB

Data publikacji: piątek, 12. Kwiecień 2024 - 13:00; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki Ostatnia zmiana: piątek, 12. Kwiecień 2024 - 13:02; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki